The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (PC) - okladka

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (PC)

Premiera:
18 listopada 2022
Premiera PL:
18 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (PC)
Materdea @ 13:55 23.09.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 8h 46min

+ czaswięcej

The Devil in Me to trzecia część serii narracyjnych przygodówek utrzymanych w klimatach psychologicznego horroru, podobnie jak poprzedniczki - Little Hope i House of Ashes - pod tytułem The Dark Pictures Anthology. Co ciekawe tytuły w jej ramach zawarte nie są ze sobą powiązane. W The Devil in Me przenosimy się do repliki tajemniczego hotelu z końcówki XIX wieku, który założył niesławny pierwszy seryjny zabójca w historii Stanów Zjednoczonych - Herman Webster Mudgett. Za produkcję odpowiada studio Supermassive Games.

Fabuła The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me opowiada historię grupy reporterów, którzy skuszeni wizją nakręcenia poruszającego i mrocznego reportażu o Hermanie Websterze Mudgett'cie - zostali oni bowiem zaproszeniem do współczesnej repliki "Zamku Morderstw" seryjnego mordercy o pseudonimie H. H. Holmes. Nie spodziewają się bowiem, że odtworzone pokoje i ich tajemnicze pułapki są nie tylko na pokaz.

Rozgrywka The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me nie odbiega schematem od swoich poprzedniczek - główną rolę grają tutaj emocje i narracja. Kierujemy kilkoma bohaterami, a kontrola nad nimi zmienia się zgodnie z tym, co zaplanowali w scenariuszu projektanci. Zwiedzamy odkrywane lokacje, po drodze mogąc dowiadywać się więcej na temat świata za pomocą poukrywanych znajdziek oraz elementów otoczenia.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in M oferuje możliwość ukończenia scenariusza samodzielnie, jednak twórcy - podobnie jak w poprzedniczkach - z racji filmowości swoich tytułów umożliwili rozgrywanie fabuły do pięciu graczy jednocześnie, poznając nieznane wątki, których nie odkrylibyśmy kierując wszystkimi postaciami samodzielnie - zarówno lokalnie, przy jednym urządzeniu, jak i online.

Wymagania: Twórcy gry The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   23:01, 09.02.2023
Tą część oceniam na takie 5/10, nie wciągnęła mnie tak jak poprzednia, historia naciągana i miejscami nudnawa. Brak możliwości przyśpieszenia jakoś wydarzeń na ekranie mnie irytował, a tempo poruszania się postaci to już w ogóle. Obracanie kamery również może dać niezłe popalić, troszkę za mało zmian na plus względem poprzedniczki. Mam nadzieję, że jak już wyjdzie 2 sezon to te największe bolączki zostaną naprawione.
0 kudosBarbarella.   @   22:10, 12.02.2023
A gdzie spolszczenie? Z tego języka neandertalskich brytoli nic nie rozumiem. Zły