Hard West II (PC) - okladka

Hard West II (PC)

Premiera:
04 sierpnia 2022
Premiera PL:
04 sierpnia 2002
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Hard West II (PC)
Materdea @ 17:16 31.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 23h 40min

+ czaswięcej

Hard West II to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego z turowym systemem walki wydanej w 2015 roku - Hard West. Za produkcję odpowiada niemniej już inne studio - Ice Code Games.

Fabuła Hard West II pozwala graczowi wcielić się w postać rewolwerowca i rzezimieszka o imieniu Gin Carter. Ten wyjęty spod prawa bandyta, który postanowił zrekrutować innych, jemu podobnych, i napaść na pociąg widmo przewożący federalne złoto. Okazało się jednak, że ta operacja nie przebiegła po ich myśli i teraz cały gang musi tułać się pomiędzy światem żywych a umarłych, szukając odkupienia dla swoich dusz. Klimat, podobnie jak poprzedniczka, miesza historyczne realia tzw. Dzikiego Zachodu, czyli zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych z XIX wieku wraz elementami fantasy.

Rozgrywka Hard West II nie odchodzi od pomysłów z pierwszej części, oferując rozwiązania spopularyzowane przez markę XCOM (UFO), osadzając je w nieco innym settingu. Akcje obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a naszym głównym zadaniem zaś jest przemierzanie zróżnicowanych lokacji i walka z podstawianymi grupami oponentów - zarówno przy pomocy broni palnej jak i posiadanymi unikalnymi skillami. Nasi kompani oferują odmienne umiejętności, pozwalając na różnorodne podejścia do kolejnych potyczek.

Wymagania: Twórcy gry Hard West II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hard West II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?