Hard West 2 dostępne od dziś

Deweloperzy przygotowali też specjalną promocję. Dzięki niej Hard West 2 możecie nabyć 10% taniej.

@ 05.08.2022, 12:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Hard West 2 dostępne od dziś

Hard West 2 to turowe RPG, w której pojedynki oparto na strategii oraz taktyce. Jeśli podobał Wam się pierwowzór, to jego kontynuację możecie od dziś kupić na Steam oraz GOG. Co ważne, w tygodniu premierowym, czyli do 11 sierpnia, zapłacicie o 10% mniej w stosunku do ceny premierowej.

Akcja Hard West 2 toczy się dookoła niejakiego Gina Cartera oraz jego bandy złodziejaszków. Ich celem jest napad na legendarny "pociąg widmo", w którym rzekomo jest całe mnóstwo złota. Oczywiście nic nie idzie zgodnie z planem, a w efekcie ekipa trafia do krainy opanowanej przez mrok. Muszą się z niej teraz wydostać.

Hard West 2 to turowe RPG, a to oznacza, że pojedynki przebiegają w taktyczny sposób. Aby zwyciężyć, musimy korzystać z unikatowych umiejętności każdego z członków drużyny, a ponadto ciągle rozwijać zdolności każdego z nich. Progresja jest kluczowa.

Pamiętajcie, że Hard West 2 dostępne jest na Steam oraz GOG. Poniżej zobaczyć możecie jego zwiastun premierowy.


Sprawdź także:
Hard West II

Hard West II

Premiera: 04 sierpnia 2022
PC

Hard West II to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego z turowym systemem walki wydanej w 2015 roku - Hard West. Za produkcję odpowiada niemniej już inne studio - Ice ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?