XDefiant (PC) - okladka

XDefiant (PC)

Premiera:
21 maja 2024
Premiera PL:
21 maja 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis XDefiant (PC)
Materdea @ 13:09 23.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tom Clancy's XDefiant to darmowa, wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa, w której gracz może wcielić się w członka jednego z członków charakterystycznych jednostek z innych gier sygnowanych nazwiskiem nieżyjącego już pisarza political fiction.

Tom Clancy's XDefiant pozwala graczowi wcielić się w członka jednego z kilku ugrupowań różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale i sposobem gry oraz umiejętnościami. Drużyny te występowały w poszczególnych cyklach gier spod szyldu Toma Clancy'ego: Eszelon (Splinter Cell), Wyrzutki  i Czyściciele(The Division), Wilki (Ghost Recon).

Rozgrywka Tom Clancy's XDefiant to typowy multiplayerowy FPS, gdzie na mapie ścierają się teamy złożone z maksymalnie sześciu graczy. Gracz dostaje nie tylko możliwość ulepszania swoich skilli i broni (dzięki punktom doświadczenia zdobywanym po każdym zabiciu i wygranym meczu), ale także dostaje dostęp do szerokich możliwości modyfikacji wyglądu.

Wymagania: Twórcy gry XDefiant ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z XDefiant (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?