Watch Dogs: Legion - Więzy krwi (PC) - okladka

Watch Dogs: Legion - Więzy krwi (PC)

Premiera:
06 lipca 2021
Premiera PL:
06 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Watch Dogs: Legion - Więzy krwi (PC)
Materdea @ 16:01 20.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 9h 17min

+ czaswięcej

Więzy krwi to fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Watch Dogs: Legion. Dodatek oferuje historię toczącą się równocześnie do wątku fabularnego z podstawowej wersji, a także powrót starych znajomych z obu poprzednich części serii - Aidena Pearce'a z "jedynki" i Wrencha z "dwójki".

Historia Watch Dogs: Legion - Więzy krwi kontynuuje historię Aidena Pearce'a, który był głównych bohaterem pierwszego Watch Dogs. Akcja rozgrywa się długo po wydarzeniach z "jedynki", co wskazuje m.in. wygląd Aidena. Bohater trafia Londynu, gdzie zostaje zamieszany w działania DedSecu przeciwko Albionowi i pomaga on odbudowującej się grupie hakerów. Oprócz niego w fabułę wpleciony jest Wrench z Watch Dogs 2.

Rozgrywka Watch Dogs: Legion - Więzy krwi przypomina rozwiązania zaoferowane w Legionie. Nadal mamy otwarty świat, w którym co prawda ograniczono wybór postaci i wrócono do klasycznego modelu, gdzie to jeden protagonista jest osią wydarzeń. Niemniej jednak, podobnie jak członkowie DedSec, posiada on w arsenale szereg umiejętności i sztuczek pozwalających mu oszukiwać funkcjonariuszy korporacji.

Wymagania: Twórcy gry Watch Dogs: Legion - Więzy krwi ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Watch Dogs: Legion - Więzy krwi (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:42, 26.02.2022
Dodatek drętwy jak podstawka, jedyną ciekawostką są starzy bohaterowie i nieco nawiązań do poprzednich części. A odwiedzanie po raz któryś tych samych lokacji w misji nie jest zbyt przyjemne.