Watch_Dogs: Bad Blood (PC) - okladka

Watch_Dogs: Bad Blood (PC)

Premiera:
30 września 2014
Premiera PL:
30 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Watch_Dogs: Bad Blood (PC)
Materdea @ 19:34 13.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Bad Blood to fabularne rozszerzenie dedykowane przygodowej grze akcji w otwartym świecie - Watch_Dogs. Dodatek udostępnia nowego bohatera, świeży wątek fabularny, umiejętności oraz zadania poboczne.

W Watch_Dogs: Bad Blood wcielamy się w nową postać - hakera o pseudonimie T-Bone, znanego z podstawowej wersji gry, z którym Aiden Pearce współpracował. Historia rozgrywa się w trakcie właściwej fabuły "podstawki": T-Bone chce uciec z Chicago i czyni ku temu przygotowania, jednak w międzyczasie na karku siada mu organizacja Blume, a do tego wikła się w podejrzaną intrygę ratując swojego kompana z dawnych lat, Tobiasowi Frewerowi.

Rozgrywka w Watch_Dogs: Bad Blood nie zmienia swojego przebiegu. Sterowanie T-Bonem to nadal ten sam schemat, który mogliśmy doświadczyć w przypadku kierowania postacią Aidena Pearce'a. Nowością zaś są zadania "Oczyszczanie ulic", w trakcie których na zlecenie pewnej pani detektyw rozwiązujemy problemy z lokalnymi syndykatami oraz gangami, a także kooperacyjne zadania, gdzie musimy bronic pozycji przed kolejnymi falami oponentów. T-Bone posiada również na wyposażeniu również unikalny, zdalnie sterowany samochodzik - Eugen'a - oraz nowe drzewko umiejętności.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?