Realpolitiks II (PC) - okladka

Realpolitiks II (PC)

Premiera:
08 kwietnia 2021
Premiera PL:
08 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Realpolitiks II (PC)
Materdea @ 21:12 23.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Realpolitiks II to kontynuacja wydanej w 2017 roku gry strategicznej od studia Jujubee - Realpolitiks. "Dwójka" znów pozwala nam objąć kontrolę nad jednym z ponad 200 narodów i pokierowania go ku chwale lub upadkowi.

Rozgrywka w Realpolitiks II pozwala wybrać nam jeden spośród 216 współczesnych narodów i rozpoczęcie długiej kampanii, która finalnie może zakończyć się albo naszą dominacją, albo upadkiem. Naszym zdaniem jest korzystanie z takich narzędzi dyplomacja, potęga wojskowa lub szpiegostwo, aby zrealizować narzucone wcześniej cele agendy i piąć się w górę wraz z kierowaną nacją.

W Realpolitiks II dostajemy zestaw nowych, niedostępnych w poprzedniej części funkcji - przebudowany został system gospodarczy, aby zyskać większą kontrolę nad swoim krajem. W obrębie posiadanego terytorium budujemy nowe budynki podnoszące prestiż, pozwalające napędzić gospodarkę oraz przemysł, a także użyteczności publicznego. Jedną z bronią na podorędziu gracza jest polityka handlowa oraz specjalne zdolności swoich doradców.

Pozycję lidera możemy zdobyć dzięki zabiegom np. dyplomacji, handlowi lub czystą, brutalną siłą. Kiedy dochodzi do starcia siłowego, musimy skorzystać nie tylko z posiadanego arsenału, ale także wziąć pod uwagę pogodę, kształt terenu iid. Dyplomacja i szpiegostwo zostały odświeżone dzięki zupełnie nowemu zestawowi działań, takich jak pakty o nieagresji i obronie, dostęp do wojska, umowy handlowe.

Realpolitiks II zawiera również narzędzia moderskie, pozwalające tworzyć własne kampanie, scenariusze, jednostki i narody!

Screeny z Realpolitiks II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?