XCOM: Chimera Squad (PC) - okladka

XCOM: Chimera Squad (PC)

Premiera:
23 kwietnia 2020
Premiera PL:
23 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis XCOM: Chimera Squad (PC)
Materdea @ 09:06 15.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

XCOM: Chimera Squad to poboczna odsłona serii XCOM - popularnej turowej strategii - autorstwa studia stojącego za udanym rebootem marki w 2013 roku - Firaxis Games.

W XCOM: Chimera Squad historia prezentuje losy Ziemi na pięć lat po wydarzeniach z XCOM 2. Ludzie oraz obcy doszli do porozumienia, startując z nowym, kosmicznym ładem - żyjąc razem w jednych miastach oraz na jednych dzielnicach. Tytułowy Oddział Chimera to jedna z komórek organizacji XCOM, która zwalcza niebezpieczeństwo zagrażające takim kosmiczno-ludzkim enklawom. W jego skład wchodzą ludzie, hybrydy oraz obcy.

Rozgrywka w XCOM: Chimera Squad eksploatuje motywy oraz rozwiązania znane z poprzednich części serii. Gra to nadal strategia turowa, gdzie w trakcie walk posiadamy punkty akcji i je rozdysponowujemy na ruchy naszych żołnierzy. Co ciekawe, teraz w trakcie tury, gracz nie musi czekać, aż jedna z postaci wykona ruch, by rozkazać go kolejnej. Nowością jest zaś nowy tryb zwany Breach, w którym rozmieszczamy wszystkich członków drużyny przy wybranych wejściach, a potem przeprowadzamy błyskawiczny atak.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z XCOM: Chimera Squad (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?