XCOM: Chimera Squad - poznajcie dwóch operatorów z gry

Deweloperzy pokazują nam członków oddziału, prowadzonego przez głównego bohatera.

@ 21.04.2020, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

XCOM: Chimera Squad - poznajcie dwóch operatorów z gry

Firaxis Games ujawniło niedawno kolejną część cyklu XCOM, chodzi o zaskakującą zapowiedź XCOM: Chimera Squad, które pojawiło się znikąd, a jego premiera nastąpi jeszcze w tym tygodniu.

XCOM: Chimera Squad to swoisty spin-off popularnej serii, którego scenariusz rozgrywa się po XCOM 2, a naszym zadaniem jest utrzymanie pokoju w City 31. Robimy to za sprawą specjalnej drużyny żołnierzy, składającej się z ludzi, obcych oraz chimer.

W sumie do dyspozycji dostajemy ekipę składającą się z maksymalnie 11 agentów, a każdy o unikatowych umiejętnościach. Aby w pewnym stopniu ich zaprezentować, deweloperzy wypuścili do sieci krótkie materiały filmowe, ukazujące operatorów. 

Filmy znajdziecie poniżej, a sama gra zadebiutuje wyłącznie na PC w dniu 24 kwietnia bieżącego roku.


Sprawdź także:
XCOM: Chimera Squad

XCOM: Chimera Squad

Premiera: 23 kwietnia 2020
PC

XCOM: Chimera Squad to poboczna odsłona serii XCOM - popularnej turowej strategii - autorstwa studia stojącego za udanym rebootem marki w 2013 roku - Firaxis Games.W XCOM...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?