WRC 7 (PC) - okladka

WRC 7 (PC)

Premiera:
15 września 2017
Premiera PL:
15 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (11)Gram (4)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis WRC 7 (PC)
Kawira @ 20:14 04.10.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 18h 27min

+ czaswięcej

WRC 7 to kolejna odsłona serii realistycznych gier rajdowych sygnowana mistrzostwami World Rally Championship. Za projekt ponownie odpowiada Kylotonn, mające jeszcze na swoim koncie Flatout 4: Total InSanity.

Do dyspozycji grającego oddano zarówno tryby dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer (w tym na podzielonym ekranie). Ponadto co tydzień pojawiają się specjalne wyzwania, w których każdy ląduje na specjalnej tablicy wyników. Twórcy przygotowali łącznie 52 odcinki w 13 rajdach - w tym 13 specjalnych mogących zająć nawet 15 minut na przejazd. Oprócz tradycyjnych mistrzostw WRC możemy wziąć udział również w kategorii junior oraz WRC 2.

W kwestii mechaniki dużo uwagi poświęcono zachowaniu się pojazdu. Teraz mamy do czynienia z wydłużoną drogą hamowania, a także poprawioną fizyką. Wszystkie auta zachowują się bardziej naturalnie, co sprawia, że doznania po wykorzystaniu kierownicy są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

WRC 7 działa na zmodyfikowanym silniku graficznym swojego poprzednika, a zatem oferuje lepsze, bardziej sugestywne efekty specjalne oraz dopieszczone samochody. Twórcy sporo czasu poświęcili też na dopracowanie otoczenia.

Wymagania: Twórcy gry WRC 7 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z WRC 7 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?