System Shock: Enhanced Edition (PC) - okladka

System Shock: Enhanced Edition (PC)

Premiera:
22 września 2015
Premiera PL:
22 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis System Shock: Enhanced Edition (PC)
DevMat @ 22:17 23.11.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

System Shock: Enhanced Edition to remake wydanej w 1994 roku przygodowej gry akcji - System Shock. Za jej odświeżoną wersję odpowiada Looking Glass Studios oraz Night Dive Studios.

Gracz ma okazję wcielić się w znanego hakera, który trafił na listę najbardziej poszukiwanych komputerowych przestępców. Na jego nieszczęście, jedna z ryzykownych akcji kończy się jego zatrzymaniem. Po przewiezieniu do siedziby korporacji Trioptium ma zostać poddany operacji wczepienia tajemniczego implantu. Coś jednak idzie nie tak i nasz heros budzi się dopiero sześć miesięcy później. Laboratorium zostało zniszczone, pracownicy wymordowani, a my zostajemy osamotnieni na polu bitwy. Bohater wkrótce odkrywa, że władzę nad obiektem przejęła maszyna, a jej jedynym celem jest totalna destrukcja.

Zabawa została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich to walka z niebezpiecznymi maszynami. Aby ją przetrwać niezbędne jest gromadzenie jak najlepszej broni oraz ekwipunku pozwalającego przywrócić punkty zdrowia. Drugim aspektem rozgrywki jest hakowanie systemów,oraz rozwiązywanie przygotowanych przez twórców zagadek.

Edycja Rozszerzona pozwala na odpalenie tytuły w rozdzielczości 1024x768 lub 854x480 w trybie pełnoekranowym. Ponadto wprowadzono obsługę myszki, oraz dodano trzy tryby sterowania. Są to: klasyczny, osobisty oraz dla graczy leworęcznych. Poprawiono także kilka błędów z podstawowej wersji.

Screeny z System Shock: Enhanced Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?