Empire TV Tycoon (PC) - okladka

Empire TV Tycoon (PC)

Premiera:
20 października 2015
Premiera PL:
20 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Ekonomiczna / Logiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Empire TV Tycoon (PC)
Itchytude @ 17:54 26.10.2015
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Empire TV Tycoon to biznesowy menedżer od studia Dreamsite Games, w którym naszym zadaniem jest poprowadzenie ku świetlanej przyszłości jednej z trzech fikcyjnych stacji telewizyjnych. Gra przywodzi na myśl DOS-owe Mad TV, nawiązując do tej produkcji zarówno oprawą audiowizualną, jak i samym interfejsem.

Na barkach, występującego w roli zarządcy, gracza spoczywa nie tylko obowiązek odpowiedniego gospodarowania dostępnego czasu antenowego - konieczne okaże się również dopasowywanie programów do upodobań widzów, dobieranie odpowiednich kontraktów reklamowych, zakup nowych filmów oraz inwestowanie w świeże technologie, odblokowywane wraz ze wzrostem posiadanych przez nas punktów sławy. Co bardziej wymagający menadżerowie z pewnością nie pogardzą również możliwością realizowania własnych wysokobudżetowych produkcji i seriali w umieszczonym w budynku studiu. Takie przedsięwzięcia potrafią jednak pochłonąć sporą ilość czasu i pieniędzy.

Kolorowa i jednocześnie oldschoolowa oprawa graficzna uzupełniana jest równie nostalgiczną ścieżką dźwiękową oraz sporą ilością smaczków które wychwycą jedynie prawdziwi kinomani.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Empire TV Tycoon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?