Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC) - okladka

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)

Premiera:
04 lutego 2016
Premiera PL:
05 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (13)Gram (5)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:45 15.12.2014

Śr. długość gry: 11h 37min

+ czaswięcej

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kolejna, szósta i zarazem ostatnia, odsłona słynnej serii, opracowanej przez CyberConnect2, a wydanej przez Bandai Namco. Produkcja, jak wszystkie poprzednie części, oparta została na mandze Naruto, stworzonej przez Masashi Kishimoto.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kontynuacja trzeciego rozdziału i debiut sagi na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ze względu na to, że produkcja jest ostatnią częścią serii, deweloperzy zamykają w niej wątki rozpoczęte w poprzednich wydaniach. Wreszcie gracze będą mieć pełny pogląd na opracowany przez autorów scenariusz.

Mechaniką rozgrywki projekt nawiązuje do odsłon poprzednich, wprowadzono jednak nieco zmian do systemu walki. Po pierwsze przywrócono możliwość biegania po ścianach. Prócz tego, gracz jest w stanie dynamicznie przenosić walkę pomiędzy częściami areny, w tym także na ściany, podczas gdy oponent przebywa na ziemi. Płynny system walki, zapewnia wielką swobodę oraz sposobność do kreatywnego myślenia.

Zrezygnowano jednak z trzech stylów walczenia, które zostały wprowadzone w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Wróciły natomiast systemy Ultimate Jutsu oraz Awakenings, które były dostępne w innych rozdziałach sagi. Ponadto istnieje możliwość zmieniania bohaterów w trakcie pojedynku, podobnie jak to było np. w Marvel vs. Capcom 3.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 posiada w pełni trójwymiarową oprawę wizualną, generowaną przez zaawansowany silnik graficzny. Całość została oczywiście utrzymana w stylistyce anime.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?