Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)

ObserwujMam (13)Gram (5)Ukończone (2)Kupię (2)

Lista problemów z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)

Masz jakiś problem z grą Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

witoreya   @   09:29, 12.04.2019

Skrót problemu: Nie działający 2 pad

Podłączyłam 2 pady XBOX 360 do komputera. Jeden działa poprawnie a drugi pokazuje że jest włączony ale funkcje w grze nie działają, klikam ikonę startu i nadal nic. Obydwa pady są podłączone kablami USB.

czytaj odpowiedzi (0)
Sliwa13   @   17:01, 17.03.2016

Skrót problemu: Dźwięk w Grze

włączam grę pokazuje się wejście do gry (filmik) i nagle wyskakuje żeby nacisnąć ok (gram na padzie) klikam te ok i zamiast normalnego dźwięki że to kliknąłem to i słyszę to przez szum i tak z każdym naciśnięciem np. jak chce wejść do ustawień to muszę kliknąć na padzie Y klikam i dźwięk ze szumem tak samo jak w trakcie walki rozmawiają bohaterowie to przez szum (aktualizowałem sterowniki i nic nadal to samo ) Proszę o szybką pomoc

czytaj odpowiedzi (0)