Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)

ObserwujMam (12)Gram (5)Ukończone (2)Kupię (2)

Wymagania gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i3 530, 2.93GHz
Karta graficzna:
GeForce GTS 250
Pamięć RAM:
1GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny i filmy z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (PC)