Dragon Ball: Xenoverse (PS4) - okladka

Dragon Ball: Xenoverse (PS4)

Premiera:
05 lutego 2015
Premiera PL:
27 lutego 2015
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Dragon Ball: Xenoverse (PS4)
zvarownik @ 20:11 11.06.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 32h 6min

+ czaswięcej

Dragon Ball Xenoverse to kolejna odsłona bijatyk opartych na popularnej mandze i serialu anime Dragon Ball. Za tę odsłonę odpowiada studio Dimps, znane z takich produkcji jak Dragon Ball Z: Burst Limit, Saint Seiya: Brave Soldiers czy też Sonic Unleashed.

Produkcja oferuje znaną już mechanikę. W związku z tym, gracze wcielają się w ulubionych wojowników (m.in. Vegeta, Goku, Frieza, Cell, itd.) i toczą boje na terenach umożliwiających poruszanie się zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Podczas walki wykorzystujemy kultowe ataki, którymi staramy się unicestwić przeciwnika. Gameplay został urozmaicony przez transformacje wojowników, odbywające się w czasie rzeczywistym.

Twórcy udostępnili kilka trybów gry, w tym Original Battles, w którym toczymy najsłynniejsze walki znane z mangi i anime. Akcja rozgrywa się w rożnych miejscach, w tym zupełnie nowym, futurystycznym mieście.

Screeny z Dragon Ball: Xenoverse (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?