GTR 2 FIA GT Racing Game (PC) - okladka

GTR 2 FIA GT Racing Game (PC)

Premiera:
25 sierpnia 2006
Premiera PL:
26 stycznia 2007
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (33)Gram (17)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis GTR 2 FIA GT Racing Game (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

GTR 2 FIA GT Racing Game to kontynuacja jednej z najbardziej realistycznych gier wyścigowych. W porównaniu do pierwowzoru program jest znacznie bardziej rozbudowany, oferuje więcej możliwości zabawy oraz poprawioną grafikę. Wszystko to sprawia, że GTR 2 FIA GT Racing Game stał się jeszcze bardziej atrakcyjną pozycją.

Podobnie jak w części poprzedniej, mamy do wyboru mnóstwo różnych rodzajów samochodu. Każdy z nich charakteryzuje się odmiennym stylem prowadzenia, który możemy dostosować wedle własnych upodobań po wykorzystaniu rozbudowanych opcji ustawianaia elementów samochodu. W sumie producent zdobył licencje na 140 wspaniale odwozorwanych modeli.

Porównywalny realizm oraz różnorodność znaleźć można w projektach 28 orginalnych tras. Wszystkie obiekty przygotowane zostały w oparciu o realne odpowiedniki z czasów współczesnych lub historycznych. Na prawdę jest na czym pędzić, i przy okazji pokazać z czego jest się zbudowanym. Prowadzenie wyścigówek nie należy do prostych, a dodając ogromny realizm otrzymujemy nie lada wyzwanie.

GTR 2 FIA GT Racing Game oferuje sześć trybów zabawy takich jak mistrzostwa, próby czasowe czy też pojedyncze wyścigi. Każdy fan wirtualnego kierowania znajdzie coś dla siebie.

Silnik graficzny programu został gruntownie przebudowany. Modele samochodów są bardziej szczegółowe, a otaczający gracza świat wygląda jak prawdziwy. Gra korzysta z wszystkich dzisiejszych efektów specjalnych, a więc obraz widoczny na ekranie monitora przyciąga uwagę.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z GTR 2 FIA GT Racing Game (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMessi3215   @   21:26, 21.12.2010
Fajna gierka, bardzo realistyczna. Nie mówię tu o grafice, choć ona jest dość spoko, lecz o modelu jazdy który sprawiał wrażenie rzeczywistego.