Guacamelee! Gold Edition (PC) - okladka

Guacamelee! Gold Edition (PC)

Premiera:
08 sierpnia 2013
Premiera PL:
08 sierpnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (1)Ukończone (5)Kupię (1)

Opis Guacamelee! Gold Edition (PC)
zvarownik @ 15:03 31.07.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 17h 14min

+ czaswięcej

Guacamelee! to zręcznościowa gra platformowa od studia DrinkBox. Produkcja dostępna jest jedynie w cyfrowej dystrybucji.

Historia opowiada o Juanie Aguacate, Meksykaninie, który postanawia uratować świat, gdyż córka El Presidente została porwana przez Evil Charro Skeleton. Akcja rozgrywa się w niewielkiej wiosce w Meksyku.

Rozgrywka przypomina gry typu Metroid i Outland. Twórcy położyli nacisk na walkę w bliskim kontakcie i manipulowanie wymiarami. Zabawa opiera się na skakaniu i pokonywaniu przeszkód. Dzięki możliwości poruszania się w dwóch światach, możemy dostawać się w miejsca, które normalnie byłyby niedostępne.

Oprawa graficzna została utrzymana w kreskówkowym stylu, natomiast akcja ukazana jest w dwóch wymiarach. Tytuł czerpie inspiracje z tradycyjnego folkloru i kultury meksykańskiej.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Guacamelee! Gold Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   09:54, 20.09.2014
Gierka bardzo przyjemna, fajnie zrobiona, co ważne nie nudzi, a wręcz przeciwnie cały czas nas zaskakuje. Od początku do prawie samego końca dostajemy nowe ruchy czy specjalne moce. Fabuła może jakaś wybitna nie jest, ale to tylko dodatek do przyjemnej eksploracji kolejnych poziomów i rozwiązywania zagadek i oczywiście walki.