Edna & Harvey: Harvey's New Eyes (PC) - okladka

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes (PC)

Premiera:
26 sierpnia 2012
Premiera PL:
16 października 2012
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis Edna & Harvey: Harvey's New Eyes (PC)
zvarownik @ 06:33 16.11.2012
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 13h 46min

+ czaswięcej

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes to gra przygodowa autorstwa niemieckiego studia Daedalic Entertainment, które odpowiedzialne jest za ciepło przyjętą Deponie oraz Gemini Rue.

Historia ukazana w Edna & Harvey: Harvey's New Eyes opowiada o dziewczynce Lilli, która jest przytłumiona otaczającą ją rzeczywistością. Jedynym ratunkiem na wyrwanie się jest jej wyobraźnia. Pewnego dnia znika jednak jej najlepszy przyjaciółka Edna i koleżanka musi wyruszyć jej na ratunek. Niestety zadanie nie należy do szczególnie łatwych, albowiem nasza protagonistka przebywa w szkole podklasztornej, pod bacznym i jednocześnie bardzo surowym okiem siostry przełożonej, zwanej Ignatz. To właśnie ona stanowi główne zagrożenie, z którym musimy się zmierzyć.

Rozgrywka opiera się na klasycznym mechanizmie point-and-click, w którym należy szukać odpowiednich przedmiotów i umiejętnie je wykorzystywać, by dostać się do kolejnej planszy. Gra cechuje się wieloma zagadkami, nieco mroczną, ale zarazem zabawną linią fabularna, do której nagrano kilka godzin dialogów. Łącznie do dyspozycji graczy oddano około 50 lokacji.

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes przedstawione jest przy pomocy kreskówkowej grafiki 2D. Wszystkie tła, jak i postaci zostały ręcznie namalowane, a w związku z tym cechuje je duże przywiązanie do szczegółów oraz niebywale klimatyczna realizacja. Podczas zabawy w tle pogrywa przyjemna dla ucha muzyka.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Edna & Harvey: Harvey's New Eyes (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?