Chivalry: Medieval Warfare (PC) - okladka

Chivalry: Medieval Warfare (PC)

Premiera:
16 października 2012
Premiera PL:
16 października 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (6)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Chivalry: Medieval Warfare (PC)
Zidan @ 19:18 16.11.2012

Śr. długość gry: 23h 30min

+ czaswięcej

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agatha, a wrogim mu zakonem Masonów.

Gracz, opowiadając się za jedną ze stron, przejmuje władanie nad średniowiecznym żołnierzem i za pośrednictwem internetowego łącza toczy szereg bitew z wykorzystaniem charakterystycznych dla tego okresu narzędzi mordu. Autorzy przygotowali do naszej dyspozycji cztery klasy żołnierskie, różniące się od siebie wykorzystywaną bronią oraz indywidualnymi cechami. Produkcja umożliwia nam wykorzystanie w boju praktycznego systemu walki, przewidującego stosowanie kombinacji ciosów oraz ataków specjalnych.

W Chivalry: Medieval Warfare boje toczymy na kilku specjalnie przygotowanych do tego celu mapach, w takich trybach jak np. deathmatch, drużynowy deathmatch oraz capture the flag, wykonamy także kilka drużynowych misji. Wszystko to czynimy w towarzystwie maksymalnie 32 graczy na jednym serwerze.

Chivalry: Medieval Warfare dysponuje w pełni trójwymiarową, przyjemną dla oka oprawą wizualną. Modele są szczegółowe, a świat pełen zróżnicowanych lokacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Chivalry: Medieval Warfare (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSZYMEZ   @   18:41, 22.11.2012
Całkiem przyjemna gierka - ciekawie zrealizowana walka. Brakuje mi tu wyraźnego rozwoju postaci tak jak w War of the Roses. Jeśli ktoś nie chce wydawać na nią kasy, lub nie jest pewien, czy kupić to polecam darmowy mod Age of Chivalry ( tego samego studia ).
0 kudosshuwar   @   20:04, 19.09.2013
Ten tytuł to tylko multi, prawda? Może ktoś to potwierdzić, ktoś kto ma tą grę?
Brakuje tego info w opisie.
0 kudosIgI123   @   20:54, 19.09.2013
Tak, tylko multi. Nie mam tej gry, ale jakiś czas temu był darmowy weekend na Steamie. Bardzo fajnie się gra, ale lagi były przerażające. To mnie od kupna powstrzymuje.
0 kudosshuwar   @   22:15, 19.09.2013
To lipa, odpada w moim przypadku. Nie cierpię takiej młocki. Wyskoczy na mnie kilku małolatów, którzy od rana do wieczora ćwiczą mordowanie i pogram sobie... chwilę zanim umrę Puszcza oko