FIFA 06 (GC) - okladka

FIFA 06 (GC)

Premiera:
30 września 2005
Premiera PL:
30 września 2005
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis FIFA 06 (GC)
[R]ay @ 19:11 30.06.2009

Śr. długość gry: 145h 54min

+ czaswięcej

Kolejna odsłona jednej z najlepszych komputerowych "piłek nożnych" nosi lekko zmieniony tytuł - FIFA 06. Tym razem producent gry, firma Electronic Arts, postara się aby program był bardziej wciągający, bardziej dynamiczny - nie tylko przyjemniejszy dla oka w porównaniu z edycjami z poprzednich lat.

Najwięcej pracy developer włożył w poprawienie fizyki, wyglądu oraz sterowania w grze. Na ich twarzach zobaczysz takie detale jak zarysowane policzki, podbródki oraz brwi. Na twarzach starszych wyjadaczy dostrzec można nawet zmarszczki.

Do modelu fizyki odpowiedzialnego za zachowanie piłki oraz graczy na boisku producent wprowadził system wagi. Zależnie od wzrostu gracza, oraz jego ciężaru, zmianie ulegnie prędkość biegania oraz siła podczas starć z innymi kopaczami. Piłka również zostanie obdarzona pewną masą, przez co realistycznie odbije się od nawierzchni boiska, a strzelanie wymagać będzie znacznie większych umiejętności niż do tej pory.

Kolejną znaczącą zmianą jest poprawa interfejsu obsługi gry, który pozwoli na wykonywanie bardzo efektownych ruchów przy użyciu zaledwie kilku przycisków oraz odda w ręce gracza lepszą kontrolę nad piłką. Wykonując strzał łatwiej wybierzemy jego siłę oraz kierunek lotu piłki, o tej pory był bardzo losowy, czasami wręcz nieprzewidywalny.

Podobnie jak w częściach poprzednich, tak tutaj twórcy stawiają na całkowity realizm nazwisk piłkarzy, wyglądu stadionów oraz głosów komentatorów. Stadiony wzorowane na oficjalnych obiektach przeniesiono z najmniejszymi nawet szczegółami. Wygląd, nazwiska piłkarzy oraz drużyny, wszystko zgadza się z obecnym sezonem rozgrywek. Jeśli dorzucimy do tego głosy znanych komentatorów, to uzyskujemy mieszankę, która bez problemu może stanąć do walki z telewizyjnymi transmisjami.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA 06 (GC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?