Football Manager 2006 (PC) - okladka

Football Manager 2006 (PC)

Premiera:
21 października 2005
Premiera PL:
04 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (28)Gram (10)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Football Manager 2006 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

W grze pojawiło się całe mnóstwo nowych opcji. Po raz pierwszy będziemy mieli możliwość negocjacji własnych kontraktów! Teraz nasz klub chcąc się nas pozbyć (np. za niezadowalające wyniki) będzie musiał się liczyć z zapłatą kary pieniężnej, a nie każdy będzie mógł sobie na to pozwolić.

Prawdziwą rewolucją może być natomiast możliwość rozmowy w przerwie meczu z naszymi piłkarzami. Zarówno tyczy się to konkretnych zawodników, jak i całego zespołu. Kuriozalne błędy obrony, pomocnicy nie wykonują należycie Twoich poleceń, napastnicy są nieskuteczni? Od teraz masz znacznie większy wpływ na zmianę przebiegu meczu w drugiej połowie. Oczywiście z uwagami do piłkarzy trzeba być ostrożnym, gdyż zbyt duża nadgorliwość może dać odwrotny efekt, od spodziewanego.

FM 2006 umożliwia jednak bliższe kontakty z piłkarzami nie tylko w przerwie meczu, ale również w czasie gdy tych spotkań nie ma, czyli na przykład podczas treningu. SI bardzo dużo uwagi poświęciło interakcji na linii manager-piłkarzami. Większą wagę będą miały również nasze kontakty z mediami, których rola w FM 2006 jeszcze bardziej się zwiększy.

Oczywiście twórcy managera piłkarskiego nie zapomnieli również, iż podstawą dobre gry zespołu jest trening. I ten element bowiem uległ sporym zmianom. Plan ćwiczeń i postępy zawodników zostały uproszczone, a trenerzy i asystenci stali się dużo bardziej wpływowi w sztabie szkoleniowym zespołu. Teraz nie tylko oni będą musieli liczyć się z Tobą, także Ty będziesz musiał się liczyć z nimi.

W FM 2006 dużo uwagi poświęcono również pracy sędziów. Od tej pory będziemy mogli sprawdzić profil sędziego, zobaczyć ile kartek przyznał we wcześniejszych spotkaniach, a dzięki temu ustawić odpowiednie polecenia taktyczne swojej drużyny (by grali mniej lub bardziej ostro). Skoro jesteśmy przy poleceniach taktycznych i tutaj zaszły istotne dla rozgrywki zmiany. Dodatkową opcją będzie ulubiona pozycja piłkarza na boisku, co znacząco ułatwi nam ustalenie taktyki oraz decyzje gdzie ustawić danego piłkarza.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Football Manager 2006 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?