Monster Hunter: World - Geralt z Wiedźmina dostępny jako grywalna postać

Wiedźmin Geralt zawitał do świata Monster Hunter: World. Pojawia się także inna postać, a także bestia z wiedźminlandu oraz nowe zestawy uzbrojenia.

LuKaS77PL @ 08:42 08.02.2019
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Capcom przygotowała aktualizację dla gry Monster Hunter: World, wprowadzającą wiedźmina Geralta z Rivii jako grywalną postać! Białowłosy łowca potworów pojawia się w wydaniu, jakie znamy z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oprócz niego, do gry trafia przeciwnik w postaci starożytnego Leszego, na którego oczywiście możemy zapolować. Dość niespodziewanie pojawia się również podróżująca między światami Ciri, również bierąca udział w walce.

Projektanci z Capcomu naprawdę przyłożyli się w celu dostosowania wiedźmina do mechaniki swojej produkcji. Przygotowali dla niego pełny system walki, włączając w to korzystanie z drugiego, srebrnego miecza, wiedźmińskich zmysłów oraz magicznych znaków. Ponadto Geralt posiada również swojego Palico, czyli stworzenie towarzyszące i dające rozmaite bonusy podczas potyczek, a jest nim Nekker. 

Na tym jednak nie koniec, gdyż cała przygoda poświęcona Białemu Wilkowi wiąże się z odblokowaniami specjalnych elementów ekwipunku. Twórcy zaplanowali ją w sposób następujący:

  • Trouble in Ancient Forest - pierwszy kontrakt, dostępny już teraz; jako Geralt mamy do rozwiązania szereg tajemnic. po ukończeniu misji otrzymujemy możliwość wytworzenia pełnego wiedźmińskiego rynsztunku dla naszego łowcy, włączając w to pancerz oraz miecze. Dodatkowo Palico w postaci Nekkera dostaje także nowy pancerz oraz kostur
  • Woodland Spirit - drugi kontrakt, tym razem ograniczony czasowo - dostępny od 15 lutego do 1 marca. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o współpracy dla większej ilości graczy oraz łowców powyżej 50. poziomu doświadczenia, którzy otrzymają okazję wspólnego zapolowania na starożytnego Leszego. Nagrodą za wykonanie misji jest kolejny rynsztunek, a mianowicie zbroja Ciri oraz podwójne ostrza

Monster Hunter: World jest dostępny na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Wszystkie powyższe nowości przedstawiono na zwiastunie dodatku, który możecie obejrzeć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:08, 08.02.2019
Pierwszą misję mam za sobą i była świetna Szczęśliwy Zaimplementowali do Monster Huntera wszystko co wiązało się z przyjmowaniem misji w Dzikim Gonie, odpowiednia muzyka, dźwięki przy aktualizacjo questa oraz wyświetlane na ekranie napis przyjmowanego questa Szczęśliwy Poczułem się jak w Dzikim Gonie, niestety walka pozostaje z grubsza Monsterowa więc lekko nie było grając "zwykłym" mieczem, a nie standardowym ekwipunkiem łowcy Dumny