God of War - zwiastun prezentujący nordyckie klimaty

Deweloperzy wyjaśniają dlaczego odeszli od mitologii greckiej.

bigboy177 @ 09:47 16.04.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Firma Sony opublikowała kolejny materiał filmowy, promujący grę God of War. Tym razem skupiono się na mitologii nordyckiej oraz tym, w jaki sposób wpasowała się ona w założenia najnowszej odsłony słynnego cyklu.

Sytuację nakreślił reżyser przedsięwzięcia, Cory Barlog. Postanowił on wyjaśnić dlaczego jego ekipa zdecydowała się pracować właśnie z klimatami nordyckimi.

"Dzięki temu mogliśmy odejść od nieskazitelnej mitologii greckiej i zaprezentować życie z dnia na dzień w tym niebezpiecznym, bardzo surowym i odizolowanym świecie, w który łatwiej się wczuć".

Mitologia mroźnej północy idealnie pasuje też do opowieści, jaką przygotowali deweloperzy. W historii czuć zbliżające się zagrożenie i zagładę, co udało się wyśmienicie wpleść w świat gry.

Oczywiście nowe God of War nie jest "symulatorem chodzenia". To nadal wymagająca gra akcji, w której pojedynki odgrywają kluczową rolę. Potwierdzeniem tego niechaj będą ujęcia pod koniec trailera, na których Kratos ściera się z jakąś potężną bestią - choć z samego pojedynku nie widzimy zbyt wiele.

Premierę God of War zaplanowano na dzień 20 kwietnia bieżącego roku, ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4.


Sprawdź także:

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?