A Way Out rozeszło się już w nakładzie ponad 1 mln egzemplarzy

Deweloperzy świętują wyśmienitą sprzedaż swojego nowego projektu.

bigboy177 @ 09:14 16.04.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Najnowsze przedsięwzięcie studia Hazelight, gra akcji zatytułowana A Way Out, trafiło do sprzedaży pod koniec marca bieżącego roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, sprzedaje się ono wyśmienicie.

Na łamach Twittera wspomnianego dewelopera pojawił się wpis, z którego wynika, że A Way Out w ciągu zaledwie dwóch tygodni od debiutu rozeszło się w nakładzie przekraczającym 1 mln egzemplarzy. Wzięto w tym przypadku pod uwagę wszystkie platformy sprzętowe, czyli PC, PS4 oraz Xboksy One.

Jeśli chodzi o założenia gry, więcej na ich temat dowiecie się z naszej recenzji, a ja - w sporym skrócie - napiszę tylko, że A Way Out jest zręcznościówką, w której nacisk położono na kooperację. Dwójka głównych bohaterów musi się bowiem wspierać, aby uciec z więzienia, a potem poradzić sobie z pewnym bardzo ważnym zadaniem.

A Way Out wymaga dwóch osób, ale deweloperzy w całkiem interesujący sposób rozwiązali zabawę. Otóż wystarczy, że jeden z grających posiada egzemplarz gry, a będzie w stanie zaprosić dowolnego znajomego i wspólnie przebrną przez wątek fabularny projektu.

Więcej na temat A Way Out znajdziecie w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:

A Way Out

Premiera: 23 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

A Way Out to kooperacyjna gra akcji przeznaczona dla 2 osób. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Hazelight założone przez weteranów znanych za sprawą Brothers: A Tal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?