Battlefield 5 - pierwszy zwiastun niebawem?

Wygląda na to, że materiał jest już gotowy i czeka na publikację.

bigboy177 @ 10:05 16.04.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts całkiem niedawno ujawniło, że w październiku bieżącego roku na rynku zadebiutuje Battlefield V. Mimo że na temat projektu nie wiemy w tym momencie nic, niebawem powinno się to zmienić. Zwiastun zapowiadający grę jest już bowiem gotowy.


Potwierdzenie powyższej tezy dociera do nas za sprawą Twittera. Starszy dyrektor wideo studia DICE, Randy Evans, zapytany został na wspomnianym portalu społecznościowym o to, kiedy zobaczymy pierwszy trailer Battlefield V. Jego odpowiedź była krótka, ale jednocześnie bardzo konkretna.


"Mam go przed sobą", napisał Evans.


Publikacja zwiastuna w najbliższych tygodniach zdaje się być oczywiście bardzo sensowna. Dzięki niemu wydawca rozpocznie promocję gry, przygotowując graczy na bardziej konkretne informacje, mające trafić w nasze ręce podczas tegorocznych targów E3.


Czekamy na więcej informacji, a jak tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   12:52, 16.04.2018
Cytat: shuwar
To co teraz? III wojna?

Chyba raczej druga wojna Dumny . Jakoś nowa odsłona mnie mniej interesuje niż to miało miejsce przed premierą Battlefield 1.