Cuphead - jest szansa na kontynuację

Deweloperzy jeszcze jednak nie potwierdzają Cuphead 2.

bigboy177 @ 11:27 14.11.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Cuphead zadebiutowało na rynku we wrześniu bieżącego roku. Jako że to jedna z najbardziej unikatowych platformówek ostatnich lat, rozeszła się bardzo dobrze i w przeciągu zaledwie dwóch tygodni trafiła do rąk ponad miliona graczy. Z tego względu możemy spodziewać się kontynuacji.

Choć oficjalnej zapowiedzi jeszcze brak, studio MDHR, założone przez dwójkę braci, Chada i Jareda Moldenhauerów, już prawdopodobnie przygotowuje się do prac nad sequelem, mimo że otwarcie o tym nie mówi. Ekipa rozmawiała niedawno z redakcją IGN, a w trakcie konwersacji bracia zdradzili, że jest szansa na powrót Cuphead.

Jared przyznał, że jeszcze "kiedyś" zobaczymy Cuphead. Choć nie sposób niestety określić czy mowa tu o najbliższej przyszłości, czy raczej bardziej odległej, twórcy chcą zapewnić jedynce "czas do oddychania", a przy okazji sobie chwilę na "pomyślenie".

"Rozmawialiśmy dwa razy po 30 minut na temat przyszłości", powiedział Chad. "Obiecałem dawno temu w jednym z wywiadów Cuphead Horse Racer 2", z uśmiechem wspomina deweloper.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Cuphead, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Jest spora szansa, że przekona Was do zainwestowania pieniędzy.


Sprawdź także:

Cuphead

Premiera: 29 września 2017
PC, XBOX ONE

Cuphead to połączenie gry platformowej, zręcznościowej i bijatyki utrzymanej w starym stylu 2D. Produkcja inspirowana jest serialami animowanymi powstałymi w latach trzyd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?