Playerunknown's Battlegrounds - deweloperzy zbanowali kolejne 100 tysięcy graczy

Walka z oszustami trwa w najlepsze. Autorzy ciągle się zbroją.

bigboy177 @ 11:06 14.11.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds dzielnie walczą z oszustami. Jeśli graliście w ostatnim czasie i ktoś uprzykrzał Wam zabawę, jest spora szansa, że już w rozgrywkach nie uczestniczy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że deweloperzy zbanowali 100 tysięcy kont.

Akcja usuwania oszustów miała miejsce w miniony weekend. Z gry usunięto około 100 tysięcy kombinatorów, dzięki czemu całkowita liczba zbanowanych graczy osiągnęła już zawrotny poziom 700 tysięcy - liczba imponująca, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że Playerunknown's Battlegrounds sprzedało się w nakładzie przekraczającym 20 milionów.

Ostatnie bany to wynik działania nowego systemu, mającego na celu wykrywanie i usuwanie oszustów. Został on wprowadzony właśnie w weekend, a poprzedzała go krótka przerwa w dostępności serwerów. Gdy wszystko wróciło do normy, rozpoczęło się "polowanie".

"Po wydaniu aktualizacji w zabezpieczeniach, zbanowaliśmy w miniony weekend 100 tysięcy kont PUBG, co w sumie daje liczbę przekraczającą 700 tysięcy. Walka z oszustami będzie dla nas zawsze ważna i nigdy jej nie skończymy, szczególnie w przypadku najpopularniejszej gry Battle Royale", napisali deweloperzy na Twitterze.

Kończąc przypomnę jeszcze, że Playerunknown's Battlegrounds niebawem trafi też do właścicieli konsol Xbox One. Jeśli osobiście interesuje Was bardziej wydanie PC, rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Playerunknown's Battlegrounds

Premiera: 23 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   11:12, 14.11.2017
I tak powinni robić twórcy wszystkich multiplayerowych tytułów - banować i usuwać cheaterów psujących innym zabawę. EA, Ubisoft, Activision uczcie się!
0 kudosguy_fawkes   @   12:48, 14.11.2017
Bardzo dobrze, zero litości dla żałosnych oszustów, psującym innym zabawę.