Sniper: Ghost Warrior 3 (PC) - okladka

Sniper: Ghost Warrior 3 (PC)

Premiera:
25 kwietnia 2017
Premiera PL:
25 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (8)

Opis Sniper: Ghost Warrior 3 (PC)
zvarownik @ 12:36 16.12.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 29h 32min

+ czaswięcej

Sniper: Ghost Warrior 3 to kolejna odsłona popularnej serii gier FPS od firmy CI Games. Akcja produkcji rozgrywa się we Wschodniej Europie w czasach współczesnych. Gracze wcielają się w rolę snajpera, który uczestniczy w konflikcie zbrojnym. Rozgrywka jest nieliniowa i odbywa się na dużych, otwartych mapach.

Fabuła koncentruje się na postaci Jonathana Northa, byłego snajpera piechoty morskiej, który powraca na pole walki w celu zażegnania narastającego konfliktu pomiędzy Rosją i USA. Dodatkowym motywem jest zaginiony brat protagonisty, który zaginął gdzieś w jednym z regionów Gruzji - to właśnie tam toczy się akcja Ghost Warrior 3.  Fabuła nie idzie w jednym kierunku, w efekcie czego możemy wybrać kierunek jej rozwoju i to, po której stronie konfliktu się opowiemy. 

W odróżnieniu do poprzednich części, w Sniper: Ghost Warrior 3 twórcy postawili na bardziej otwarty świat, przepełniony rozmaitymi misjami pobocznymi. Taka konstrukcja otoczenia idealnie wpasowuje się w snajperskie klimaty, w efekcie czego nasz bohater może zlikwidować cele na różne sposoby, z rozmaitych pozycji. Najczęściej korzystamy oczywiście ze snajperskiego karabinu, ale twórcy przygotowali także inne bronie, jak pistolety czy karabiny maszynowe. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by zakraść się do wroga od tyłu i po cichu poderżnąć mu gardło.

Choć gra nie jest typowym symulatorem, to twórcy zadbali o odpowiednie odwzorowanie systemu strzelania, szczególnie z karabinu wyborowego. Na tor lotu pocisku wpływa szereg czynników, jak prędkość wiatru, warunki atmosferyczne czy odległość, w jakiej gracz znajduje się od celu. Ograniczona ilość amunicji na terenie walki sprawia, że każdy kolejny strzał wymaga skupienia i odpowiedniej precyzji.

Wymagania: Twórcy gry Sniper: Ghost Warrior 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny i filmy z Sniper: Ghost Warrior 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   17:58, 30.05.2016
Nie widać tu żadnego zainteresowania...
jakoś mnie to nie dziwi...
jedynka była niezła...
dwójka to porażka...
więc trójka to chyba dno, kupa mułu i wodorosty...
0 kudosVerdyct   @   12:49, 17.01.2017
Wczoraj było info o otwartej becie, dziś nie ma nawet śladu o tej wiadomości. Dziwne...
podano nawet stronkę rejestracji dla chętnych do bety...
a dziś wszelki ślad o tym zaginął...
prawdziwy ghost
0 kudosdabi132   @   14:38, 17.01.2017
Hah, nawet nie zauważyłem, że zniknął temat. Może Ci się wycofało, albo to był fake Uśmiech
0 kudosVerdyct   @   15:57, 17.01.2017
Wygląda na to, że to był fake...
ale dałem się nabrać ... hahaha
Ostatni raz tak się nabrałem, gdy Teleexpress w Prima Aprilis podał, że czas letni będzie przesuwany o 2 godziny, a nie jak dotychczas o 1. Wtedy i teraz uwierzyłem bez zastanowienia .
Uśmiech
0 kudosbigboy177   @   17:52, 17.01.2017
Żaden fake. Drobne problemy techniczno/logistyczne Uśmiech Wiadomość zaraz wróci.
Dodaj Odpowiedź