Crysis (PC)

ObserwujMam (787)Gram (348)Ukończone (298)Kupię (111)

Zapowiedź gry Crysis (PC)


Mariusz PIRX Janas @ 00:00 23.07.2006

- Wielki Boże! Nie wierzę w to, co widzę – Jake leżał wtulony każdą cząstką swojego ciała w krawędź urwiska i niemal z przerażeniem wpatrywał się w dziwną istotę, która poruszała się zaledwie kilka metrów poniżej jego kryjówki.

- Wielki Boże! Nie wierzę w to, co widzę – Jake leżał wtulony każdą cząstką swojego ciała w krawędź urwiska i niemal z przerażeniem wpatrywał się w dziwną istotę, która poruszała się zaledwie kilka metrów poniżej jego kryjówki. Niesamowitość tego widoku potęgowała warstwa wszechobecnego LODU. To był najprawdziwszy lód! Tu, w tym miejscu na małej tropikalnej wysepce wolą natury stworzonej pomiędzy falami oceanu. Odczekał w bezruchu, aż Przybysz oddali się niknąc z jego pola widzenia, po czym cicho jak to tylko było możliwe wyszeptał do mikrofonu – Bravo 1 do Alfy, widziałem intruza! To nie jest człowiek, nie wiem, co to jest, ale żyje i sprawnie się porusza. Podejrzewam, że jest ich więcej. Rozkazy? W słuchawce zapadła martwa cisza. – No to pięknie, łączność też trafił szlag! – Pomyślał z nieukrywaną wściekłością – pora najwyższa stąd spadać, inaczej mam szansę zostać głównym daniem w dzisiejszym menu tego „ktosia”, kimkolwiek on jest!Crytek Studios znane za sprawą uchodzącego już dzisiaj za kultowy shootera „Far Cry” powraca na ekrany monitorów komputerowych. Po wielkim sukcesie odniesionym w stylu, o którym marzy większość producentów gier spotęgowanym przeniesieniem wspomnianej gry na konsolę Xboxa w dwóch odsłonach „Far Cry Instincts” i „Far Cry Instincts Predator” nadszedł czas na kolejny projekt. I jest to prawdziwe „wejście Smoka”! Nie oczekiwałem zresztą innego.Screeny z Crysis (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?