Crysis (Xbox 360) - okladka

Crysis (Xbox 360)

Premiera:
04 października 2011
Premiera PL:
05 października 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (1)Ukończone (5)Kupię (1)

Opis Crysis (Xbox 360)
Gilberto @ 00:15 10.09.2011
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Śr. długość gry: 16h 20min

+ czaswięcej

Crysis to gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które na swoim koncie ma wspaniałą grę Far Cry. Od jej premiery Crytek stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich kolejne dzieło obserwowane jest przez graczy oraz dziennikarzy na całym świecie z wielką uwagą.

Największym atutem Crysis jest jego oprawa audio-wizualna. Program korzysta bowiem ze zmodyfikowanej wersji CryEngine, który napędzał wcześniej Far Cry. Na potrzeby nowego dzieła całkowicie go jednak przebudowano, dodając wsparcie dla najnowszych efektów specjalnych oraz usprawniając o wiele nowych możliwości, pozwalających na generowanie niezwykle realistycznego i pełnego szczegółów obrazu.

Głównym bohaterem Crysis jest Jake. Trafia on na Tropikalną wyspę w celu zbadania rozbitego tam niezidentyfikowanego obiektu pozaziemskiego. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że był to statek należący do kosmitów. Obcy niestety nie mogą przeżyć w zbyt wysokiej temperaturze i przy pomocy niezwykłej maszyny, powoli zamieniają wysepkę w skutą lodem skorupę. Co gorsze wojska amerykańskie oraz Północnej Korei wysłały w rejon wydarzenia swoje floty, a jak wiadomo nie zbyt dobrze dogadują się dwa wspomniane narody.

W przeciwieństwie do Far Cry, bohater Crysis nie podróżuje w pojedynkę, w trakcie zabawy towarzyszą mu bowiem dodatkowi żołnierze. Nie mamy jednak wpływu na ich działanie, stanowią tylko wsparcie w walce.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Crysis (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?