Crysis (PS3) - okladka

Crysis (PS3)

Premiera:
04 października 2011
Premiera PL:
05 października 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (3)Ukończone (8)Kupię (0)

Opis Crysis (PS3)
Gilberto @ 00:15 10.09.2011
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Śr. długość gry: 16h 15min

+ czaswięcej

Crysis to gra akcji przygotowywana przez studio Crytek, które na swoim koncie ma wspaniałą grę Far Cry. Od jej premiery Crytek stał się bardzo poważaną firmą, a każde ich kolejne dzieło obserwowane jest przez graczy oraz dziennikarzy na całym świecie z wielką uwagą.

Największym atutem Crysis jest jego oprawa audio-wizualna. Program korzysta bowiem ze zmodyfikowanej wersji CryEngine, który napędzał wcześniej Far Cry. Na potrzeby nowego dzieła całkowicie go jednak przebudowano, dodając wsparcie dla najnowszych efektów specjalnych oraz usprawniając o wiele nowych możliwości, pozwalających na generowanie niezwykle realistycznego i pełnego szczegółów obrazu.

Głównym bohaterem Crysis jest Jake. Trafia on na Tropikalną wyspę w celu zbadania rozbitego tam niezidentyfikowanego obiektu pozaziemskiego. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że był to statek należący do kosmitów. Obcy niestety nie mogą przeżyć w zbyt wysokiej temperaturze i przy pomocy niezwykłej maszyny, powoli zamieniają wysepkę w skutą lodem skorupę. Co gorsze wojska amerykańskie oraz Północnej Korei wysłały w rejon wydarzenia swoje floty, a jak wiadomo nie zbyt dobrze dogadują się dwa wspomniane narody.

W przeciwieństwie do Far Cry, bohater Crysis nie podróżuje w pojedynkę, w trakcie zabawy towarzyszą mu bowiem dodatkowi żołnierze. Nie mamy jednak wpływu na ich działanie, stanowią tylko wsparcie w walce.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Crysis (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosjadcorben   @   17:50, 22.10.2011
Jakoś nie zauważyłem w tej grze (Crysis) trybu multi. Szczególni ew wersji na PS3 bo takową posiadam.
0 kudosLucas-AT   @   17:51, 22.10.2011
Trafna uwaga. Opis pochodzi z wersji pecetowej, stąd niezgodność. Już poprawiłem.
0 kudosDrakePL   @   20:25, 25.10.2011
Grałem u kumpla i była super. Ale multi tez nie miał. Smutny
0 kudosremik1976   @   17:44, 19.02.2012
Fajnie się grało, ale jak dla mnie odrobinę za łatwa. Konsolowej wersji zarzucam tylko chwilowe problemy z dźwiękiem, zbugowane trofea, i dość częste dziwne zachowywanie się rzuconych przedmiotów i ludzi. Po za tym gra się świetni i nawet te niedociągnięcia tego nie popsują. Polecam konsolowcom.