FlatOut Ultimate Carnage w planie wydawniczym CD Projekt!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że do jego planu wydawniczego trafiła gra komputerowa dla wszystkich miłośników prędkości i niczym nieskrępowanej rozwałki, FlatOut Ultimate Carnage.

@ 19.06.2008, 16:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

FlatOut Ultimate Carnage w planie wydawniczym CD Projekt!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że do jego planu wydawniczego trafiła gra komputerowa dla wszystkich miłośników prędkości i niczym nieskrępowanej rozwałki, FlatOut Ultimate Carnage. Gra w polskiej wersji językowej trafi do sprzedaży jeszcze w te wakacje.

Speed i demolka na maksa to najlepsze słowa do opisania najnowszej produkcji studia BugBear Entertainment. Ultimate Carnage to nowa część popularnej serii wyścigów samochodowych, w których wszystkie chwyty są dozwolone. Zajeżdżanie, zderzenia, spychanie, taranowanie, przyciskanie to jedynie kolejne sposoby na zwycięstwo. We FlatOut Ultimate Carnage poprawiono silnik graficzny i ulepszono model zniszczenia pojazdów. Wiele trybów rozgrywki zarówno dla jednego gracza, jak i online zapewnią godziny pełne adrenaliny! Wystarczy tylko spojrzeć na suche fakty: 48 pojazdów do wyboru, 39 tras, 8000 obiektów do zniszczenia! Nowy FlatOut to bezapelacyjnie najbardziej szalona ścigałka na PC tego lata!

FlatOut Ultimate Carnage w planie wydawniczym CD Projekt!


Sprawdź także:
FlatOut: Apokalipsa

FlatOut: Apokalipsa

Premiera: 01 sierpnia 2008
PC

FlatOut: Ultimate Carnage to kolejna część morderczej serii FlatOut opracowanej przez studio Bugbear Entertainment. FlatOut: Ultimate Carnage jest pierwszą edycją gry prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?