Nowy FlatOut już w sierpniu

Empire Interactive ogłosiło, że niezwykle obiecująca ścigałka w stylu arcade - FlatOut: Ultimate Carnage ukaże się na PC już 1 sierpnia bieżącego roku.

@ 21.07.2008, 13:39
Marcin "Janek_wad" Janicki
pc

Nowy FlatOut już w sierpniu

Empire Interactive ogłosiło, że niezwykle obiecująca ścigałka w stylu arcade - FlatOut: Ultimate Carnage ukaże się na PC już 1 sierpnia bieżącego roku. Jest to data europejskiej premiery, amerykańska natomiast będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2009.

To naprawdę pierwsza gra oferująca arcadowy styl rozgrywki, pomieszany z wyścigami ukierunkowanymi na demolkę, w dodatku okraszony niesamowitą oprawą wizualną i jednym z najbardziej zaawansowanych silników fizycznych, jakie kiedykolwiek widziano w grach wyścigowych - powiedział Sean Walsh z Empire Interactive

Dodamy tylko, iż FlatOut: Ultimate Carnage to już trzecia gra tej niesamowitej serii. Poniżej prezentujemy przy okazji kilka screenów z nadchodzącego tytułu.

Nowy FlatOut już w sierpniu
Nowy FlatOut już w sierpniu
Nowy FlatOut już w sierpniu

Sprawdź także:
FlatOut: Apokalipsa

FlatOut: Apokalipsa

Premiera: 01 sierpnia 2008
PC

FlatOut: Ultimate Carnage to kolejna część morderczej serii FlatOut opracowanej przez studio Bugbear Entertainment. FlatOut: Ultimate Carnage jest pierwszą edycją gry prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?