Age of Empires IV zapowiedziane na PC!

Harter Ryan - pracownik Ensemble Studios, w czasie zakończonych już targów Games Convention w Lipsku, poinformował, iż w planach koncernu widnieje czwarta odsłona z serii Age of Empires.

@ 27.08.2007, 09:00
"Arturo"
pc

Harter Ryan - pracownik Ensemble Studios, w czasie zakończonych już targów Games Convention w Lipsku, poinformował, iż w planach koncernu widnieje czwarta odsłona z serii Age of Empires. Jak dodał, pracę nad projektem ruszą w momencie ukończenia gry Halo Wars, którego premiera będzie miała miejsce pod koniec bieżącego roku.

Na temat Age of Empires IV, wiemy jedynie tyle, że fabuła poprowadzi gracza przez XX wiek, gdzie według pierwszych komentarzy, celem przewodnim będą konflikty zbrojne. Więcej na temat programu powinniśmy usłyszeć już za kilka miesięcy!


Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii RTSów sięgającej korzeniami do lat 90' ubiegłego wieku. Tym razem za projektem stoi studio Relic Entertainment, twó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?