The Outlast Trials z datą premiery na konsolach

Studio odpowiedzialne za The Outlast Trials ujawniło wreszcie datę premiery wydań konsolowych gry.

@ 08.12.2023, 15:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Outlast Trials z datą premiery na konsolach

The Outlast Trials od jakiegoś czasu dostępne jest w ramach wczesnego dostępu na Steam, a my właśnie dowiedzieliśmy się, że projekt za kilka miesięcy owy wczesny dostęp opuści oraz zadebiutuje na konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Datę premiery deweloperzy zaplanowali na 5 marca 2024 roku.

Standardowe wydanie The Outlast Trials będziecie mogli po premierze kupić za $39,99, a zatem w granicach 170 złotych. Wersja Deluxe, gdybyście chcieli się na takową zdecydować, to natomiast wydatek w wysokości $49,99, czyli mniej więcej 220 złotych. W obu są drobnostki kosmetyczne, jeśli kupicie pre-order.

The Outlast Trials to survival horror, który powstał z myślą o trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Podczas zabawy staramy się walczyć z przeciwnościami oraz wykonywać eksperymenty przeprowadzane przez Murkoff Corporation. Gdybyście zamierzali grę kupić, pamiętajcie że do 21 grudnia jest ona sprzedawana z 25-procentową zniżką. Pamiętajcie tylko, by zerknąć na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?