Demo Ghostrunner 2 jest już dostępne na wszystkich platformach

W sieci pojawiła się wersja demonstracyjna Ghostrunner 2. Możecie ją pobrać na PC, PS5 oraz XS.

@ 15.09.2023, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Demo Ghostrunner 2 jest już dostępne na wszystkich platformach

Jeśli czekacie na premierę Ghostrunner 2, to mamy bardzo dobrą informację. W sieci pojawił się nowy zwiastun promujący przedsięwzięcie, a przy okazji ujawniono, że pobrać można już całkiem za darmo jego wersję demonstracyjną. Jest ona dostępna na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.

Akcja Ghostrunner 2 toczy się mniej więcej dwa lata po wydarzeniach z pierwszej części gry. Gracz wyrusza poza wieżę Dharma, gdzie zmierzyć musi się z nowymi wyzwaniami oraz niebezpiecznymi przeciwnikami. Główny nacisk ponownie położono oczywiście na błyskawiczne ruchy oraz natychmiastowe zabijanie napotkanych przeciwników. Jack - główny bohater - ma oczywiście nowe umiejętności, które mają mu ułatwić wygrywanie.

W stosunku do części pierwszej, w Ghostrunner 2 wprowadzono sporo zmian i nowości. Dla przykładu, w trakcie zabawy korzystać będziemy z wielu ścieżek progresji oraz nowego systemu rozwoju. Zmierzymy się ponadto z całkiem nowymi przeciwnikami, a starcia z bossami mają być znacznie bardziej interaktywne.

Premierę Ghostrunner 2 zaplanowano na 26 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz XS. Warto pamiętać, że zakup Brutal Edition zapewnia nam wcześniejszy dostęp, od 24 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?