Western Digital prezentuje szybszy i bardziej pojemny dysk SSD dla PS5

Szukasz dysku SSD dla swojej konsoli PlayStation 5? Firma Western Digital przygotowała nowe propozycje.

@ 07.06.2023, 12:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Western Digital prezentuje szybszy i bardziej pojemny dysk SSD dla PS5

Firma Western Digital informuje, że rozszerza rodzinę oficjalnie licencjonowanych dysków dla konsoli PlayStation 5. Zaprezentowała ona udoskonalony dysk WD_BLACK SN850P NVMe, oferujący większą pojemność, wyższe prędkości transferu oraz unikalne wzornictwo radiatora, na którym widnieje logo PlayStation.

Jak wspomniałem, WD_BLACK SN850P NVMe SSD for PS5 to przede wszystkim szybszy transfer danych w porównaniu do poprzedniej generacji tegoż urządzenia. Wyposażono go również w specjalny radiator, opracowany z myślą o PlayStation 5. Proces instalacji SSD jest dzięki niemu banalnie prosty, a w trakcie korzystania z konsoli nie ma mowy o problemach z ciepłem.

"Kontynuujemy naszą współpracę z Sony Interactive Entertainment, by wspólnie rozwijać innowacje i wciąż prezentować naszą chęć tworzenia rozwiązań, które uatrakcyjnią graczom rozgrywkę" – wyjaśnia Susan Park, wiceprezes działu Global Strategic Partnerships w Western Digital.  
 
WD_BLACK SN850P NVMe for PS5 dostępny jest w sklepie Western Digital w cenach 669 PLN - 1 TB, 1 072 PLN - 2 TB oraz 2 236 PLN - 4 TB.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   13:22, 07.06.2023
Jak ktoś gra w kilka tytułów naraz to zakup dysku jest niestety konieczny. Jakiś czas temu kupiłem sobie dysk 1 TB konkurencyjnej firmy i śmiga Puszcza oko O ile sama instalacja nie była skomplikowana, to miałem problem ze zdjęciem panelu z PS5, bo chyba zabrakło odpowiedniej techniki i z siłą nie chciałem przesadzić Niewinny