Przeciek związany z Suicide Squad: Kill the Justice League potwierdza sporo kontrowersyjnych rozwiązań

Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to w Suicide Squad: Kill the Justice League znajdziemy między innymi sklep nastawiony na mikropłatności.

@ 17.01.2023, 12:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Przeciek związany z Suicide Squad: Kill the Justice League potwierdza sporo kontrowersyjnych rozwiązań

WB Games zapowiedziało kilka lat temu dwie gry, których akcja toczy się w uniwersum Batmana. Pierwszą było wydane jakiś czas temu i mocno przeciętne Gotham Knights. Drugą będzie natomiast zaplanowane na bieżący rok Suicide Squad: Kill the Justice League.

Suicide Squad: Kill the Justice League to tytuł, który od początku promowano jako nastawiony na tryb współpracy, choć umożliwiający też zabawę solo. Z nowych przecieków dotyczących przedsięwzięcia wynika, że pod wieloma względami będzie on przypominał produkcje pokroju wspomnianego Gotham Knights, a także Marvel's Avengers. Jeśli podchodziliście do gry sceptycznie, nowe informacje raczej tego nie zmienią.

Na forum 4chan pojawił się ostatnio screen z Suicide Squad: Kill the Justice League, ukazujący menu. Jako że widać na nim sporo rzeczy, można mieć jako-takie pojęcia na temat tego, czego możemy się spodziewać. Wrażenie jest takie, że Suicide Squad: Kill the Justice League będzie mocno monetyzowanym dziełem, grą-usługą.

W menu widnieje m.in. informacja na temat Przepustki Sezonowej, choć to nie powinno być zaskoczeniem. Jest też zakładka, która przenosi nas do wirtualnego sklepu. Kolejna związana ze społecznością graczy, a także coś co nazwano "Wiadomością dnia" - chodzi prawdopodobnie o jakieś codzienne wydarzenia. Widać ponadto kilka wewnętrznych rodzajów waluty.

Co z tego wszystkiego wyniknie? Okaże się niebawem. Premierę Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowano na 26 maja. Grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:00, 17.01.2023
Czyżby kolejna gra o superbohaterach, która będzie średniakiem i do tego popsują ją mikropłatności? Poirytowany
0 kudosBarbarella.   @   14:24, 17.01.2023
Tak czy owak mam tę grę na liście życzeń bo fajni są Ci superbohaterowie - antybohaterowie , podoba mi się taka koncepcja .A te mikropłatności mnie nie niepokoją , i tak nie będę w multi grała. No i nie ma tu drewniaka Netoperka który mnie odrzucał od zwiedzania Gotham City.
0 kudosMicMus123456789   @   10:50, 18.01.2023
Cytat: mrPack
Czyżby kolejna gra o superbohaterach, która będzie średniakiem i do tego popsują ją mikropłatności? Poirytowany


Może to wyjaśnia dlaczego do tej pory było tak mało informacji o grze. Z drugiej strony zawsze jest szansa, że nauczyli się na błędach innych gier tego typu i jakimś cudem wyjdzie im z tego coś dobrego.