Layers of Fears - zobaczcie pierwszy gameplay

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę w Layers of Fears.

@ 25.08.2022, 10:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Layers of Fears - zobaczcie pierwszy gameplay

Polskie studio Bloober Team wraca do marki, która sprawiła, że świat zwrócił na nie uwagę. Chodzi oczywiście o zapowiedziane jakiś czas temu Layers of Fears. Jeśli czekaliście na pierwszy gameplay z gry, to poniżej możecie rzucić na niego okiem.

Layers of Fears, podobnie jak dwie poprzednie odsłony cyklu, jest psychologicznym horrorem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Podczas transmisji Future Games Showcase deweloperzy pokazali nam, jak będzie w grze wyglądać rozgrywka.

Jeśli chodzi o fabułę, kręci się ona dookoła pianisty oraz malarza. Wiele wskazuje na to, że pianistą jest protagonista pierwszej odsłony serii, a malarzem jest jego małżonka. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5, a jej twórcy obiecują niezapomniane doznania w 4K oraz z wykorzystaniem takich technologii, jak ray-tracing oraz Lumen.

Layers of Fears dostępne będzie na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S na początku 2023 roku, choć na razie nie mamy konkretnego terminu.


Sprawdź także:
Layers of Fears

Layers of Fears

Premiera: czerwiec 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Layers of Fears to trzecia część serii popularnych horrorów utrzymanych w gatunku przygodowych gier akcji od rodzimego dewelopera, w której akcję obserwujemy z perspektyw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   11:15, 25.08.2022
Wygląda bardzo mrocznie, w sumie poprzednie części też takie były, więc oby kolejna część prezentowała jeszcze lepszy poziom to będę usatysfakcjonowana. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   13:38, 25.08.2022
Klimatycznie . Lubię takie horrory dziejące się bardziej w psychice bohatera niż w rzeczywistości jak sądzę . I jeszcze pianista i malarka.
Wstyd się przyznać ale mam którąś z poprzednich części i jeszcze w nią nie grałam .Może na Halloween zainstaluję. .