[Aktualizacja[ Lies of P - zobaczcie zwiastun z elementami rozgrywki; mamy też nowy gameplay

W sieci pojawił się ciekawy materiał filmowy, promujący Lies of P. Deweloperzy chcą nam za jego pomocą przybliżyć nieco gameplay w swojej grze.

@ 25.08.2022, 14:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

[Aktualizacja[ Lies of P - zobaczcie zwiastun z elementami rozgrywki; mamy też nowy gameplay

Lies of P zapowiedziano mniej więcej rok temu, a my pisaliśmy o nim np. w naszym zestawieniu najciekawszych gier soulslike. Za przedsięwzięcie odpowiada studio Neowiz, a jego kluczową i najbardziej unikatową kwestią jest to, że głównym bohaterem jest Pinokio. Całość zapowiada się ciekawie, a jeśli również tak myślicie, rzućcie okiem na pierwszy gameplay.

Prezentacja rozgrywki w Lies of P dociera do nas za sprawą Gamescom Opening Night Live - transmisji, która miała miejsce wczoraj wieczorem. Deweloperzy pokazali wówczas zwiastun z elementami gameplayu, na którym widzimy dynamiczne pojedynki, niebezpiecznych oponentów oraz ciekawie zaprojektowany setting gry.

Nowy gameplay: W sieci pojawił się też solidny gameplay z Lies of P. Znajdziecie go pod zwiastunem, o którym pisaliśmy oryginalnie w niniejszej wiadomości.

Lies of P to przedstawiciel gatunku soulslike, a zatem mamy do czynienia z tytułem wymagającym cierpliwości oraz umiejętności. Walka, z tego co widać poniżej, przypominać będzie prawdopodobnie tę z Bloodborne - będzie szybka, nastawiona na kontrataki oraz uniki. Będziemy mieć również do dyspozycji szeroki wachlarz broni.

Premiera Lies of P powinna się odbyć w przyszłym roku. Tytuł dostępny będzie na PC, PlayStation oraz Xboksach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?