FIFA 23 - nowy zwiastun pokazuje nowości i zmiany w grze

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący FIFA 23. Deweloperzy postanowili nam pokazać zmiany, jakie wprowadzili do trybu Pro Clubs.

@ 10.08.2022, 12:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

FIFA 23 - nowy zwiastun pokazuje nowości i zmiany w grze

FIFA 23 zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca, a Electronic Arts regularnie w związku z tym promuje swoje przedsięwzięcie. Wydawca przygotował dla nas tym razem interesujący materiał filmowy, za pomocą którego nakreśla zmiany i nowości, jakie wprowadzone zostały do trybu Pro Clubs.

W tym roku Pro Clubs, czyli tryb 11v11, przejdzie sporo zmian, a najważniejsza z nich to prawdopodobnie scalenie z trybem skupiającym się na street footballu, czyli Volta - przynajmniej jeśli chodzi o progresję oraz customizację. Progresja będzie teraz współdzielona pomiędzy oba tryby. Prócz tego w Pro Clubs dostrzeżemy dodatkowe perki, nowe zdolności i wiele więcej.

Pro Clubs w FIFA 23 nie będzie oferował niestety wsparcia dla rozgrywek międzyplatformowych, choć w pozostałych trybach zabawy gry będzie to dostępne rozwiązanie. Fani oczywiście nie byli taki stanem rzeczy zadowoleni, ale nie sposób powiedzieć czy EA Sports w jakikolwiek sposób zamierza na głos społeczności zareagować. Studio może przygotować jakąś aktualizację po premierze, ale na razie nic na ten temat nie wiemy.

Premierę FIFA 23 zaplanowano na 30 września, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
FIFA 23

FIFA 23

Premiera: 30 września 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

FIFA 23 to kolejna odsłona najpopularniejsze serii gier wideo poświęcony piłce nożnej. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio wydawcy gry, firmy Electronic Arts - EA Sp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?