Obsidian wyjaśnia dlaczego na konferencji Microsoftu zabrakło Avowed

Studio nie jest jeszcze gotowe, aby zdradzić nam więcej szczegółów na temat przedsięwzięcia. Avowed będzie jednak czymś, co powinni pokochać wszyscy fani serii Pillars of Eternity.

@ 14.06.2021, 14:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Obsidian wyjaśnia dlaczego na konferencji Microsoftu zabrakło Avowed

Podczas konferencji Microsoftu na E3 2021 studio Obsidian ujawniło The Outer Worlds 2. Nie pokazano natomiast innego przedsięwzięcia opracowywanego przez ekipę złożoną ze specjalistów od RPG. Chodzi o Avowed, które ujawniono jakiś czas temu, a o którym nie wiemy praktycznie nic. Deweloperzy w trakcie wywiadu dla Xbox Wire powiedzieli jednak, że "ciężko pracują, tworząc coś, co na pewno przypadnie do gustu fanom uniwersum Pillars of Eternity".

"Mimo że nie pokazujemy niczego teraz, nie możemy się doczekać ujawnienia tego, nad czym pracowaliśmy, niebawem", dodali twórcy. Niestety nie wiemy o jakim "niebawem" mowa. Może to być bowiem kilka miesięcy, a równie dobrze chodzić może o rok. Możecie być jednak pewni, że jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Wam je przekazywać na bieżąco.

Avowed dostępne będzie na PC oraz Xboksach Series X|S. Z dotychczasowych doniesień i plotek wynika, że jego akcja przeniesie nas do regionu świata Eora zwanego The Living Lands. Datę premiery ustalono natomiast na przełom 2022 oraz 2023 roku.


Sprawdź także:
Avowed

Avowed

Premiera: 2022
PC, XBOX X/S

Avowed to pierwszoosobowe cRPG akcji od studia Obsidian Entertainment utrzymane w klimatach fantasy. Produkcja jest tytułem ekskluzywnym konsol Xbox i komputerów osobisty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?