The Outer Worlds 2 - zapowiedziano kontynuację wyłącznie na Xbox Series X|S i PC

Studio Obsidian Entertainment pojawiło się na konferencji Xbox & Bethesda Games Shwocase 2021 i pokazało pierwszy trailer z nadchodzącego The Outer Worlds 2! Niestety, nie poznaliśmy daty produkcji, ale wiemy, że gra trafi wyłącznie na komputery osobiste i konsole Xbox Series X|S - w dniu premiery wyląduje w usłudze Xbox Game Pass.

@ 13.06.2021, 21:27
pc, xbox x/s

The Outer Worlds 2 - zapowiedziano kontynuację wyłącznie na Xbox Series X|S i PC

Na dzisiejszym pokazie zorganizowanym przez Microsoft i Bethesda Softworks poznaliśmy zwiastun zapowiadający kontynuację jednego z ciekawszych cRPG-ów akcji 2019 roku - The Outer Worlds 2! Choć do czynienia mieliśmy tylko z krótką, filmową zajawką, to ta wystarczyła, by nakreślić wizję, jaka stać będzie za "dwójką". Premiera odbędzie się wyłącznie na konsolach Xbox Series X|S i komputerach osobistych!

The Outer Worlds 2 nie było głównym pretendentem do ujawnienia się na tegorocznej konferencji Microsoftu znanej pod dość długim tytułem Xbox & Bethesda Games Showcase 2021. Mimo to pojawił się krótki teaser zapowiadający powrót znanego i lubianego kosmicznego uniwersum - za produkcją drugiej części The Outer Worlds stoi znane studio Obsidian Entertainment. W drugiej odsłonie serii trafimy do nowego układu słonecznego, zbierzemy nową załogę, ale mechanizmy i rozwiązania pozostaną te same - nieliniowy rozwój bohatera, wybory moralne, dużo sarkazmu i ironii!

Niestety, materiał filmowy nie ujawnia daty premiery. Wiemy natomiast, że The Outer Worlds 2 będzie tytułem ekskluzywnym dla ekosystemu Xboksa - trafi wyłącznie na PC-ty i konsole Xbox Series X|S. Oczywiście będzie dostępny w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass.


Sprawdź także:
The Outer Worlds

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   14:08, 14.06.2021
Narracja zwiastuna genialna 😂😂
0 kudosguy_fawkes   @   15:44, 14.06.2021
Dokładnie, też się uśmiałem. Szczęśliwy Czekam z niecierpliwością, bo jedynka mimo swoich wad była świetna i pełna humoru.
1 kudosTheCerbis   @   17:45, 14.06.2021
Obsidian - dziękuję za przyprawienie mi szerokiego uśmiechu. Najlepszy zwiastun tego roku!
0 kudosGuilder   @   20:33, 14.06.2021
Fajny trailer. Parodia mnóstwa filmowych jak i growych. Niemniej, już jedynce zarzucałem przesyt humoru nad faktyczną treścią. Trochę się obawiam, że ten zwiastun jest zapowiedzią obrania dokładnie tego samego kierunku w sequelu.
0 kudospetrucci109   @   23:03, 14.06.2021
Po tym zwiastunie kolesie z Honest Game Trailers mają niezłą zagwozdkę 😅
Dodaj Odpowiedź