Fall Guys zadebiutuje latem na Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch

Studio Mediatonic i firma Devolver Digital ogłosiły, że Fall Guys: Ultimate Knockout - zeszłoroczny przebój streamów i let's playów - już latem tego roku wyjdzie na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

@ 18.02.2021, 17:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
switch, xbox one, xbox x/s

Fall Guys zadebiutuje latem na Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch

Studio Mediatonic i firma Devolver Digital, wydawca, poinformowały, że zeszłoroczny przebój Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutuje na nowych platformach już latem tego roku; będą to konsole Microsoftu - Xbox One i Xbox Series X|S - oraz Nintendo Switch. Niestety, nie poznaliśmy szczegółów tych premier.

Mediatonic to deweloperzy jednego z większych zaskoczeń ostatniego czasu. Fall Guys: Ultimate Knockout wypłynęło w zeszłym roku na fali streamerów i youtuberów, którzy zafascynowani absurdalnym tonem, w jakim gra jest utrzymana, chętnie pokazywali rozgrywkę. Teraz, po użytkownikach PlayStation 4 i komputerów osobistych, także posiadacze konsol Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch będą mogli wziąć udział w zabawie - już latem!

W Fall Guys: Ultimate Knockouts wcielamy się w jednego z maksymalnie sześćdziesięciu graczy na mapie i bierzemy udział w indywidualnych oraz drużynowych wyzwaniach przybierających najczęściej tory przeszkód. Naszym bohaterem jest sympatyczna fasolka, zaś rozgrywka utrzymana jest w gatunku battle royale - wygrywa tylko jeden gracz, który ukończy wszystkie zadania bez straty życia.


Sprawdź także:
Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

Premiera: 04 sierpnia 2020
PS5, PC, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Fall Guys: Ultimate Knockout to sieciowa gra zręcznościowa z kolorowymi fasolkami w roli głównej. Za projekt odpowiada skromne studio Mediatonic znane głównie za sprawą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?