Do Fall Guys: Ultimate Knockout dodano przedmioty nawiązujące do Asssassin's Creed: Valhalla

Fani Fall Guys: Ultimate Knockout znajdą co nieco z Asssassin's Creed: Valhalla w swojej ulubionej grze.

@ 06.07.2022, 15:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do Fall Guys: Ultimate Knockout dodano przedmioty nawiązujące do Asssassin's Creed: Valhalla

Fall Guys: Ultimate Knockout cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością, a jego deweloperzy regularnie nawiązują współpracę z innymi firmami, dzięki czemu mamy do czynienia z ciekawymi crossoverami. Najnowszy związany jest z Assassin's Creed: Valhalla.

Twórcy Fall Guys: Ultimate Knockout ujawnili właśnie kolejne specjalne wydarzenie, Abstergo’s Challenge. W jego trakcie do gry zostały dodane przedmioty kosmetyczne oraz kostiumy nawiązujące do Assassin's Creed: Valhalla. Wśród możliwych do odblokowania przedmiotów jest m.in. plecak, plakietka oraz nickname. Wszystkie związane z serią od Ubisoftu.

Prócz powyższego w Fall Guys: Ultimate Knockout znajdziecie dwa nowe kostiumy: Eivor the Wolf-Kissed oraz Odin the All-Father. Oba możecie pozyskać wydając 1200 Show-Bucksów. Możecie się też zdecydować na zakup obu jednocześnie, dzięki czemu zaoszczędzicie 400 Show-Bucksów, a przy okazji dostaniecie darmowe bonusy.

Fall Guys: Ultimate Knockout dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

Premiera: 04 sierpnia 2020
PS5, PC, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Fall Guys: Ultimate Knockout to sieciowa gra zręcznościowa z kolorowymi fasolkami w roli głównej. Za projekt odpowiada skromne studio Mediatonic znane głównie za sprawą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?