Netflix zapowiada The Witcher: Blood Origin, serial o pochodzeniu Wiedźminów

Mamy w nim poznać wydarzenia, jakie miały miejsce ponad milenium przed Geraltem.

@ 28.07.2020, 09:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Netflix zapowiada The Witcher: Blood Origin, serial o pochodzeniu Wiedźminów

Netflix zamierza solidnie wykorzystać licencję na postać Wiedźmina. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, korporacja przygotowuje kolejny materiał w uniwersum opracowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Zapowiedziano bowiem The Witcher: Blood Origin.

Akcja The Witcher: Blood Origin będzie się toczyć 1200 lat przed pojawieniem się Geralta z Rivii. Zaprezentuje ona świat, w którym elfy, potwory oraz ludzie żyją bliżej niż kiedykolwiek, a w tym pełnym zawirowań środowisku pojawia się pierwszy Wiedźmin.

W projekt z gatunku live-action, czyli z postaciami odgrywanymi przez aktorów, zaangażowana jest oczywiście prowadząca cały cykl seriali o Wiedźminie, Lauren Schmidt Hissrich. Prócz niej nad sześcioodcinkową serią pracować będzie Declan de Barra. Niestety szczegółów na temat przedsięwzięcia na razie nie ujawniono. Wiemy jedynie, że w jego przygotowaniu bierze udział Andrzej Sapkowski.

Z innych informacji dotyczących Wiedźmina, warto wspomnieć, że drugi sezon serialu z Geraltem w roli głównej zadebiutuje w 2021 roku. Netflix pracuje też nad cyklem animowanym, zatytułowanym The Witcher: Nightmare of the Wolf, a skupiającym się na Vesemirze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?