Plotka: Gry z serii Tomb Raider już wkrótce w nowej kompilacji i na Switchu

Tomb Raider: The Ultimate Experience będzie najnowszą, i najciekawszą, kompilacją przygód Lary na Nintendo Switch.

@ 11.07.2020, 13:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Plotka: Gry z serii Tomb Raider już wkrótce w nowej kompilacji i na Switchu

Tomb Raider: The Ultimate Experience prawdopodobnie zmierza na PC, Stadię, PlayStation 4 i Xboksa One. Kultowe przygody Lary Croft mogą również pojawić się na konsoli Nintendo Switch.

W 2018 Square Enix zarejestrowało znak towarowy dla „T.R.U.E. Tomb Raider Ultimate Experience”. Choć było to bardzo interesujące w dniu ogłoszenia, nic z tego nie wyszło. W zeszłym miesiącu firma jednak odnowiła ten znak towarowy. Teraz, dzięki nowej grafice znalezionej przez Game Rant, dowiadujemy się, że jest bardzo możliwe, iż Square Enix planuje wydać kolejną kompilację gier z udziałem Lary Croft.

Nie jest jasne, które z gier opowiadających o przygodach panny Croft pojawią się w kolekcji. Pierwsze zdjęcie przypomina oryginalną trylogię wydaną pod koniec lat 90. Drugi obraz wygląda jak materiał promocyjny do Tomb Raider Legend lub Underworld, podczas gdy ostatni jest znacznie bardziej nowoczesny i może pochodzić z najnowszej trylogii.

Wydaje się również, że pakiet zadebiutuje 27 sierpnia na wspomnianych platformach. Jednak równie prawdopodobne jest to, że nie jest to prawdziwy zestaw i jego premiera się nie odbędzie.

Będziemy Was oczywiście na bieżąco informować o nowych doniesieniach w temacie Tomb Raider: The Ultimate Experience.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   21:39, 13.07.2020
Cytat: Wiadomość
Pierwsze zdjęcie przypomina oryginalną trylogię wydaną pod koniec lat 90. Drugi obraz wygląda jak materiał promocyjny do Tomb Raider Legend lub Underworld, podczas gdy ostatni jest znacznie bardziej nowoczesny i może pochodzić z najnowszej trylogii.
Pierwszy obrazek przedstawia Larę z Tomb Raider III. Drugi to Anniversary. Trzeci - Guardian of Light.