The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 z jeszcze bardziej rozwiniętymi świątyniami i podziemiami

Twórcy poszukują level designerów.

@ 06.07.2019, 19:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 z jeszcze bardziej rozwiniętymi świątyniami i podziemiami

Firma Nintendo zamieściła świeże oferty pracy powiązane z The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Twórcy poszukują głównie projektantów poziomów i projektantów terenów.

Breath of the Wild 2 zostało zapowiedziane na E3 2019, i na krótkiej zajawce widzieliśmy Linka i Zeldę przemierzających jakąś jaskinię. Być może twórcy chcą poświęcić sporo uwagi podziemnym etapom, lub też zaprojektować jeszcze większą ilość ciekawych dungeonów. 

Obie oferty świadczą o tym, że do premiery The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 pozostało jeszcze sporo czasu - skoro Nintendo szuka dopiero projektantów poziomów, to oznacza, że przed Japończykami nadal wiele pracy. Z drugiej strony, wedle ostatnich wieści, gra miałaby w sporej mierze wykorzystać mapę Hyrule z pierwszej części, więc jeśli faktycznie tak się stanie, to znaczną część projektu Japończycy już mają w formie gotowca, wymagającego najwyżej ulepszeń i zmian wizualnych. W końcu nie chcielibyśmy biegać po identycznie wyglądającym świecie.

Pozostałaby więc głównie kwestia nowych dungeonów, które też muszą być odpowiednio ciekawe - Breath of the Wild ustawiło poprzeczkę bardzo wysoko, choć osobiście uważam, że po zaliczeniu kilkudziesięciu świątyń, przy wizycie w kolejnych wkradała się pewna monotonia. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?