Rusza Days of Play - firma Sony przygotowała wiele świetnych ofert

Promocje skierowano do wszystkich fanów wirtualnej rozrywki.

@ 07.06.2019, 13:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

Sony Interactive Entertainment po raz kolejny wystartowało z inicjatywą Days of Play, czyli specjalną wyprzedażą, w ramach której da się nabyć zarówno sprzęt marki PlayStation, jak i gry na niego przeznaczone.

Days of Play 2019 trwać będzie od 7 do 17 czerwca, a podczas wyprzedaży będziecie mogli skorzystać z wielu naprawdę solidnych ofert. Kilka najciekawszych prezentujemy poniżej, abyście wiedzieli czego mniej więcej się spodziewać. Kolejne promocje zaprezentujemy Wam w najbliższych dniach.

Limitowana konsola PlayStation 4 1TB

Nie kupiliście jeszcze PlayStation 4? Właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Inwestując 1299 złotych staniecie się właścicielami specjalnego, limitowanego wydania PS4 (widocznego powyżej), przygotowanego z okazji Days of Play. Maszyna będzie wyposażona w dysk 1 TB, jej obudowa jest w kolorze stalowej czerni, a w pudełku znajdziecie też limitowany bezprzewodowy DualShock 4.

Zestawy PlayStation VR:

  • PS VR Starter Pack już od 899 PLN;
  • PS VR Mega Pack już od 999 PLN;

Akcesoria oraz gry:

  • DualShock 4 oraz jego limitowana edycja z okazji Days of Play już od 179 PLN;
  • Zestawy słuchawkowe Gold już od 259,99 PLN oraz Platinum już od 659,99 PLN;
  • Gra Days Gone już od 199 PLN;
  • Gra God of War już od 129,99 PLN;
  • Gry z serii PlayStation Hits - wybrane tytuły już od 59,99 PLN.

Jeśli chcecie poznać pełną ofertę, zerknijcie na tę stronę. Znajdziecie tam również m.in. specjalne promocyjne subskrypcje PlayStation Plus, tańsze o około 30%.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   16:38, 09.06.2019
Ogólnie szału nie ma, ale skusiłem się na zamówienie Detroit: Become Human i PlayStation Classic w promocyjnych cenach Dumny